Liebster Award

Wczoraj otrzymałam bardzo miłe wyróżnienie - zostałam nominowana do Liebster Award. Nominację otrzymałam od Małgosi z bloga Papierowy Jarmark. Bardzo Ci Małgosiu dziękuję za to wyróżnienie :)

Nie będę za bardzo oryginalna i informację oraz zasady zabawy zacytuję z bloga Małgosi.
"Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Po odebraniu wyróżnienia należy odpowiedzieć na 11 pytań od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz od 5 - 11 blogów, które działają od niedawna lub mają mniejszą liczbę obserwujących, tak by też miały szansę zaistnieć w blogowej społeczności oraz zadajesz im swoich 11 pytań. Nie można nominować bloga, z którego otrzymało się wyróżnienie. Zabawa nie jest przymusem".

Moje odpowiedzi na pytania Małgosi.

1. Czy wyobrażasz sobie, że mogłabyś przestać zajmować się rękodziełem?

Zdecydowanie nie i nawet nie chcę sobie tego wyobrażać :) Wiadomo, że są czasami takie momenty w życiu, kiedy rękodzieło schodzi na dalszy plan, ale żeby całkowicie przestać zajmować się rękodziełem... nie :)

2. Jaką muzykę lubisz?

Trudne pytanie :) Ogólnie nie wyobrażam sobie dnia bez słuchania muzyki. Przeważnie jest to muzyka zagraniczna, trochę rocka, trochę popu, trochę muzyki alternatywnej. Ostatnio zaczęłam się nawet przekonywać do polskiej muzyki, słucham Dawida Podsiadło i solową płytę Artura Rojka.

3. Jakie trzy rzeczy zabrałabyś na bezludną wyspę?

Hafty, książki i moje zwierzaki :)

4. Twoja ulubiona pora roku.

Wiosna - lubię widzieć jak wszystko po zimie ponownie rodzi się do życia.

5. Gdybyś przez jeden dzień mogłaby być zwierzęciem, to jakim byś była?

Psem, ale takim który miałby szczęście mieć taką pańcię jak ja :)

6. Twoje ulubione słodycze?

Czekolada!! A najlepiej jak są to Kit Katy albo czekolada z orzechami :D

7. Czy boisz się pająków?

Może nie tyle boję się, ale nie muszę mieć z nimi do czynienia :)

8. Czy jesteś "rannym ptaszkiem", czy też raczej "nocnym Markiem"?

Jeśli muszę wybrać to raczej "rannym ptaszkiem", chociaż też nie do końca.

9. Jaki jest Twój ulubiony kolor, a jaki jest najmniej lubiany?

Ulubiony to fioletowy. Nie mam najmniej lubianego koloru, nawet do różowego powoli się przekonuję. Nie przepadam za kolorami bardzo jaskrawymi.

10. W życiu kierujesz się bardziej rozumem czy sercem?

Hmm... wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajduję, trochę sercem i trochę rozumem.

11. Twój ulubiony kwiat.

Znowu trudne pytanie ;) Bardzo lubię tulipany, przebiśniegi, konwalie, maki, narcyzy, hiacynty itd. :)

Moja lista nominowanych blogów:

Moje pytania do nominowanych osób.

1. Jakie jest Twoje największe marzenie?
2. Dokąd wyruszysz w wymarzoną podróż?
3. Jaką książkę polecisz na długie zimowe wieczory?
4. Skąd pomysł na to żeby założyć bloga?
5. Jakiego rodzaju rękodzieła najbardziej chciałabyś się nauczyć?
6. Co najbardziej lubisz jeść, a czego za żadne skarby świata nie zjesz?
7. Jaka piosenka, zespół, koncert wzbudza w Tobie miłe wspomnienia?
8. Jakiej cechy charakteru w sobie najbardziej nie lubisz?
9. Film w kinie czy w domowym zaciszu?
10. Jak długo zajmuje Ci napisanie wpisu na bloga?
11. Kto był Twoim idolem gdy miałaś naście lat?

Bardzo serdecznie zapraszam do zabawy :)

Życzę Wam miłego weekendu :)

1. Ewciu, dziękuję za przyjęcie nominacji i cieszę się, ze mogłam się dowiedzieć o Tobie nieco więcej.
    Uściski.

2. Odpowiedzi
    1. Faktycznie pisania jest dużo, ale akurat to pisania jest bardzo fajne :)

Usuń
  3. Gratulacje moja droga :)
    Miło poczytać coś więcej o tobie

4. Gratuluję nominacji , a wiedzę o Tobie może się da kiedyś wykorzystać moja imienniczko ;-DDD

5. Gratulacje :) Miło jest dowiedzieć się czegoś więcej o tobie :) Pozdrawiam cieplutko :)

6. Świetny pomysł na lepsze poznanie się ☺ Tylu fajnych i ciekawych rzeczy mogłam się o Tobie dowiedzieć, a teraz to ja będę musiała co nie co napisać o sobie ;)

Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) I z niecierpliwością czekam na uchylenie rąbka tajemnicy o Twojej osobie :)

Usuń
  7. Gratuluję wyróżnienia. I fajnie coś o Tobie poczytać.
    Pozdrawiam serdecznie :)

8. Bardzo fajna zabawa. Gratuluję wyróżnienia.

9. Odpowiadaj a ja bardzo chętnie dowiem się czegoś o Tobie :)

10. Gratuluję wyróżnienia!
    Miło dowiedzieć się o Tobie czegoś więcej.

11. Miło Cię bliżej poznać i dowiedzieć się więcej o Tobie :)

12. Gratulacje za takie miłe wyróżnienie :)

13. Gratuluje wyróżnienia! I jednocześnie dziękuję za wyróżnienie mojego bloga, ale taka zabawa to raczej nie dla mnie... Wybacz.

Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) Tak jak pisałam zabawa nie jest przymusem, wzięcie w niej udziału jest całkowicie dobrowolne :)

Usuń
  14. Droga Ewo gratuluję wyróżnienia. Świetna jest ta zabawa w bliższe poznawanie się:). Dziękuję bardzo za nominację, która niezmiernie mnie ucieszyła:). Również nominowała mnie Agnieszka T. z bloga magia zdobienia:). Czy można odpowiedzieć na dwie nominacje??? Do niedawna nie wiedziałam o istnieniu nominacji, a teraz urodzaj:):):). Pozdrawiam serdecznie:).

Odpowiedzi
    1. Myślę, że spokojnie możesz odpowiedzieć na obydwie nominacje :) Oczywiście jeśli masz na to ochotę :)
      Pozdrawiam cieplutko :)