Ostatnio było wiosennie i wielkanocnie, a teraz ponownie wracam do tematyki bożonarodzeniowej. W dzisiejszym poście pokażę Wam kartki, które przygotowałam na zabawy u Uli oraz u Inki.
Czy u Was też tak pada? Najchętniej nie wychodziłabym z domu na taką pogodę. Przez to jak jest na zewnątrz, niestety zdjęcia kartek przygotowanych na zabawy u Uli oraz u Inki musiałam zrobić w domu.
Przyszła wiosna i uznałam, że najwyższy czas odświeżyć szatę bloga. Potrzebowałam jakiejś zmiany. Z pomocą przyszła mi moja najlepsza przyjaciółka Marta :) Wiecie, ja nie ogarniam tych wszystkich rzeczy, dlatego potrzebowałam pomocy ;)