Przyszedł czas na przedstawienie ostatniej kartki, którą wykonałam w ramach całorocznej zabawy u Lidzi. W grudniu same mogłyśmy wybrać co chcemy żeby znalazło się na naszych kartkach.
To już niestety przedostatnia odsłona zabawy Moja kartka, którą zorganizowała Lidzia. Ale ale, nie ma co się smucić, ponieważ w przyszłym roku będziemy bawić się dalej. Oczywiście temat kartkowej wymianki się zmieni :)
Październik już za nami, a ja nawet nie wiem kiedy ten miesiąc minął. No nic, pora zacząć nowy i zaprezentować kartkę przygotowaną specjalnie na zabawę u Lidzi.
Nowy miesiąc, więc pora ruszyć z październikowymi zabawami na blogach. Ale najpierw chciałabym Wam jeszcze pokazać kartkę, którą przygotowałam na wrześniowe wyzwanie u Lidzi.
Jak to się mówi, wakacje były ale się skończyły. Ale ale nie ma tego złego, bo już w przyszłym roku będą następne :) A dziś chciałam Wam pokazać kartkę, którą przygotowałam w ramach zabawy Moja kartka u Lidzi.
Już mamy sierpień, a ja jeszcze nie pokazałam kartki jaką zrobiłam w ramach zabawy Moja kartka, której organizatorką jest Lidzia. W lipcu tematem przewodnim były ulubione kolory.
Państwa - taki był temat majowego kartkowania u Lidzi. Mieliśmy podać miejsce, do którego chcielibyśmy kiedyś wrócić. Mogło to być również państwo, do którego chcielibyśmy kiedyś pojechać.
Majówkę czas zacząć, a przede wszystkim nadszedł najwyższy czas żeby oddać się błogiemu lenistwu :) Ale ale, żeby nie było za nudno, a bardziej kreatywnie i twórczo, to dziś przychodzę do Was z kartką, którą przygotowałam na zabawę u Lidzi.
Jak Wam mijają święta? U mnie już od wczoraj pogoda się popsuła. Pada, wieje i do tego jest zimno. No nie tak powinny wyglądać Święta Wielkanocne. Chciałam Wam bardzo podziękować za tyle miłych słów na temat elfiej motylinki. Mam nadzieję, że spodoba się osobie, która ją otrzyma :)
Znak zodiaku, taki był temat lutowej zabawy karteczkowej, której organizatorką jest Lidzia. Pewnie już o tym pisałam, ale bardzo podoba mi się nowa forma wymianki. Głównie chodzi o to, że robimy kartki spersonalizowane. Osoba, do której poleciała moja kartka, jest spod znaku skorpiona.
W zeszłym roku brałam udział w Kwiatowej wymiance kartkowej. W tym roku Lidzia kontynuuje zabawę, ale o innej tematyce. Rok 2018 upłynie nam na robieniu kartek spersonalizowanych. Bardzo spodobała mi się taka forma zabawy, dlatego od razu się do niej zapisałam.