Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Moja kartka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Moja kartka. Pokaż wszystkie posty
Moja kartka - tematyka dowolna

Moja kartka - tematyka dowolna



Przyszedł czas na przedstawienie ostatniej kartki, którą wykonałam w ramach całorocznej zabawy u Lidzi. W grudniu same mogłyśmy wybrać co chcemy żeby znalazło się na naszych kartkach.

Moja kartka - warzywa

Moja kartka - warzywa



To już niestety przedostatnia odsłona zabawy Moja kartka, którą zorganizowała Lidzia. Ale ale, nie ma co się smucić, ponieważ w przyszłym roku będziemy bawić się dalej. Oczywiście temat kartkowej wymianki się zmieni :)

Moja kartka - zwierzę

Moja kartka - zwierzę



Witajcie Kochani :)

Jak to się mówi, wakacje były ale się skończyły. Ale ale nie ma tego złego, bo już w przyszłym roku będą następne :) A dziś chciałam Wam pokazać kartkę, którą przygotowałam w ramach zabawy Moja kartka u Lidzi.

Moja kartka - kolory

Moja kartka - kolory



Witajcie niedzielnie :)

Już mamy sierpień, a ja jeszcze nie pokazałam kartki jaką zrobiłam w ramach zabawy Moja kartka, której organizatorką jest Lidzia. W lipcu tematem przewodnim były ulubione kolory.

Moja kartka - państwa

Moja kartka - państwa



Państwa - taki był temat majowego kartkowania u Lidzi. Mieliśmy podać miejsce, do którego chcielibyśmy kiedyś wrócić. Mogło to być również państwo, do którego chcielibyśmy kiedyś pojechać.

Moja kartka - owoce

Moja kartka - owoce



Witajcie Kochani!

Majówkę czas zacząć, a przede wszystkim nadszedł najwyższy czas żeby oddać się błogiemu lenistwu :) Ale ale, żeby nie było za nudno, a bardziej kreatywnie i twórczo, to dziś przychodzę do Was z kartką, którą przygotowałam na zabawę u Lidzi.

Moja kartka - stworzenie latające

Moja kartka - stworzenie latające



Witajcie Kochani!

Jak Wam mijają święta? U mnie już od wczoraj pogoda się popsuła. Pada, wieje i do tego jest zimno. No nie tak powinny wyglądać Święta Wielkanocne. Chciałam Wam bardzo podziękować za tyle miłych słów na temat elfiej motylinki. Mam nadzieję, że spodoba się osobie, która ją otrzyma :)
Moja kartka - znak zodiaku

Moja kartka - znak zodiaku



Znak zodiaku, taki był temat lutowej zabawy karteczkowej, której organizatorką jest Lidzia. Pewnie już o tym pisałam, ale bardzo podoba mi się nowa forma wymianki. Głównie chodzi o to, że robimy kartki spersonalizowane. Osoba, do której poleciała moja kartka, jest spod znaku skorpiona.

Moja kartka - monogram

Moja kartka - monogram



W zeszłym roku brałam udział w Kwiatowej wymiance kartkowej. W tym roku Lidzia kontynuuje zabawę, ale o innej tematyce. Rok 2018 upłynie nam na robieniu kartek spersonalizowanych. Bardzo spodobała mi się taka forma zabawy, dlatego od razu się do niej zapisałam.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Biblioteka rękodzieła , Blogger