Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Metryczka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Metryczka. Pokaż wszystkie posty
Hafciarskie podsumowanie roku 2016
Witajcie w Nowym Roku :)
Miniony rok był dla mnie rokiem nowych odkryć, wielkich wyzwań, a przede wszystkim był rokiem wielkiej radości z tworzenia nowych rzeczy. Musiałam się trochę zastanowić co ja też w tym roku natworzyłam. Bloga prowadzę dopiero od trzech miesięcy, więc niestety nie mam jak podpatrzeć w poprzednich postach, żeby to sprawdzić.
Metryczka Tatty Teddy
Metryczkę Tatty Teddy A New Baby wyszywałam na zamówienie. Sam wzór haftowało mi się bardzo przyjemnie, ale backstitche które naprawdę lubię robić, to było niestety jedno wielkie nieporozumienie. Wina leży po mojej stronie, do czego się przyznaję. Trzeba było po prostu wybrać inny materiał. Prawie wszystkie backstitche kończyły się w połowie albo w środku krzyżyka. Wyszywanie na Aidzie było bardzo złym pomysłem. Jeśli będę miała jeszcze kiedyś okazję, to następny obrazek z tej serii zrobię, np. na Lindzie.
Metryczka dla Ignasia :)
Witajcie :)
Dokładnie dzisiaj mija miesiąc odkąd powstał mój blog. Sama nie mogę uwierzyć, że tak szybko to zleciało. Jak same na pewno wiecie, blogowanie wciąga... i to bardzo :) Strasznie się cieszę, że zaglądacie do mnie, czytacie, oglądacie zdjęcia i komentujecie. Jest to naprawdę bardzo budujące. Mam nadzieję, że ciągle będę czerpała tyle radości i przyjemności z blogowania :)



