Od serca do koperty - maj

 

Cześć :)

W ostatnim dniu maja została mi jeszcze do pokazania kartka, którą przygotowałam na zabawę Od serca do koperty u Kasi. Tematem majowym jest kartka dla przyjaciela.

Początkowo miałam wybrany inny wzór, ale bałam się, że nie zdążę go wyhaftować. Z resztą samą kartkę też zrobiłam dopiero dzisiaj, bo wcześniej nie miałam kiedy do niej usiąść. Na mojej kartce rozgościł się uroczy piesio.

Wyszywałam na białej Aidzie 14 ct.

Kartka jest bardzo prosta, ale ja chyba takie kartki z haftami lubię najbardziej.

Do kolejnego napisania :)


4 komentarze:

  1. Świetna kartka. Też lubię taką prostotę - haft broni się sam

    OdpowiedzUsuń
  2. Jaki słodziak :) Fantastyczna wyszła kartka a takim haftem!

    OdpowiedzUsuń
  3. Zabawny, przeuroczy piesio i karteczka wdzięczna bardzo :-))

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Biblioteka rękodzieła , Blogger