Choinka 2023 - wrzesień

Dzień dobry we wrześniu :)

Wakacje odeszły w niepamięć, pora więc wrócić do rzeczywistości. A rzeczywistość we wrześniu w szkolnej bibliotece, to przede wszystkim podręczniki. Dużo podręczników. No nic, przynajmniej mam siłownię za darmo ;)

A dziś przychodzę do Was z ostatnią zawieszką z kociej serii. Na koniec chciałam Wam pokazać moją ulubioną zawieszkę z całej serii. Praca oczywiście powstała na zabawę Choinka 2023 u Kasi.

Czyż ta naburmuszona, a może znudzona mordka nie jest urocza? :D

Standardowo haftowałam na kanie plastikowej. Plecki podkleiłam białym filcem.

A tak prezentują się wszystkie zawieszki. Macie swojego faworyta?

Do następnego posta :)

1. Przecudne są te zawieszki kocie🤩🤩🤩 Pozdrawiam i życzę dużo sił i wytrwałości na cały rok szkolny!

2. O jejku! Ale cudowna! Jak go zobaczyłam, prawie opryskałam monitor kawą, tak wybuchłam śmiechem. Po za tym kolorysta jest magiczna.

3. Śliczne zawieszki, moją faworytką jest pierwsza po prawej w górnym rzędzie - kocia dama emanująca spokojem. Ostatnia zawieszka to kotek znudzony, siedzi sam w domu, bo dzieci poszły do szkoły. Pozdrawiam Ewuniu.

4. Kolory są fantastyczne :) kociak ma minę jakby go strój świnki uwierał :) Moja córka jak była mała woziła kotka w wózku dla lalek, nieraz go brałyśmy na spacer a on tam grzecznie leżał ale minę miał jak twój dzisiejszy :)

5. Jaka piękna zawieszka! Oddaje atmosferę świąt ;)

6. Super zawieszki. Chyba kotek niezadowolony z przebrania :-).

7. O jeeeeeeżu! Zakochałam sie w tym kocie 😍 (podobnie jak w tym, ktory pokazuje tylko ... ogon) O jaaaacie! Właśnie marze,by pracować w bibliotece, nie mam wykształcenia, ale książki uwielbiam 🤩 Pozdrowienia.

8. Kolejna śliczna kocia zawieszka do kompletu. Pozdrawiam.