Zapraszam na candy w Bibliotece Rękodzieła

Przyszedł październik, a razem z nim kolejne urodziny tego bloga. Uwierzycie, że minęło już sześć lat od jego założenia? Dla mnie jest to ogrom czasu. Mimo tego, że publikuję mniej postów, rzadziej Was odwiedzam, to żal byłoby mi się rozstawać z tym miejscem.

No ale, to nie czas na smutki, tylko na chwile radości. Zapraszam Was do świętowania razem ze mną szóstych urodzin bloga. Do wygrania jest ten album, który widzicie na głównym zdjęciu. Album o tematyce świątecznej pomieści zdjęcia w formacie 9x13 cm. Jak wygląda w środku możecie zobaczyć TUTAJ.

Aby wziąć udział w losowaniu, należy wykonać poniższe czynności:

• Do udziału zapraszam wszystkie osoby prowadzące blogi rękodzielnicze, lub mające swoje media społecznościowe, np. Facebook lub Instagram.
  • W komentarzu wyraź chęć wzięcia udziału w zabawie.
  • Miło mi będzie jeśli dołączysz do grona obserwatorów bloga, jednak nie jest to warunek konieczny.
  • Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski (osoby mieszkające za granicą mogą wziąć udział w zabawie, pod warunkiem posiadania polskiego adresu).
  • Zabawa trwa do 31 października. Wyniki podam na początku listopada.

Zapraszam Was do wzięcia udziału w candy i życzę Wam cudownej niedzieli :)

1. Gratuluję 6 latek :).

Cudny album chcesz nam podarować i oczywiście chętnie wezmę udział w zabawie :).

2. Wspaniała rocznica. Gratuluję i bądź z nami nadal. Twój album już podziwiałam i cieszę się że chcesz nim obdarować kogoś. Oczywiście zapisuję się do zabawy. Pozdrawiam :-).

3. Gratuluję 6 rocznicy w blogowaniu:) Chętnie się zapiszę na Candy, a album jest przepiękny. Pozdrawiam :)

4. Ewciu, gratuluje sześciu lat blogowania.

5. Gratuluję 6 rocznicy blogowania.

6. Gratuluję tylu lat w sieci, zawsze chętnie Cię odwiedzam, bo tworzysz cuda :). Chętnie zapisuję się na Candy, album jest cudny :). Pozdrawiam :)

7. Geatulujęrocznicy !
    Z chęcią Zapisuję się do zabawy 🙂

8. Ja również z chęcią się zapiszę:). Gratuluję rocznicy.

9. To już jest rocznica, gratuluje i życzę kolejnych 6lat pełnych pomysłów. Chętnie zapisuje się na candy może uda mi sie wygrać :) bo albumik jest przepiękny.

10. Gratulacje, z przyjemnością zagladam na Twojego bloga, inspiruj nas nadal :) Chętnie stanę w kolejce po albumik :)

11. Gratuluje rocznicy blogowania i życzę pomysłów twórczych i przyjemności blogowanie przez następne lata. :)
    Pozdrawiam ciepło.

12. Przygotowałaś bardzo atrakcyjny prezent na tę wspaniałą rocznicę. Gratuluję serdecznie tych sześciu latek. To wielka przyjemność móc podziwiać Twoje piękne prace, które Nam tutaj prezentujesz. Pozdrawiam cieplutko i życzę Ci wielu kolejnych lat blogowania z sukcesami :-)

13. Gratuluję 6rocznicy blogowania. Albumik przepiękny i ta która go otrzyma będzie bardzo szczęśliwa bo Twoje prace są przepiękne i warto wchodzić na bloga żeby je podzwiać i nimi się inspirować. Pozdrawiam Magda nitki_kobitki

14. Gratuluję rocznicy bloga! Nieśmiało zapisuję się do zabawy candy, bo choć piszę strasznie mało komentarzy to zaglądam do Ciebie regularnie. Album jest śliczny!
    Pozdrawiam serdecznie:)

15. Serdeczne gratulacje Ewciu !
    Życzę Ci kolejnych, twórczych lat na blogu :*
    Bardzo chętnie ustawię się w tej kolejce po cudo rocznicowe,
    które dla nas przygotowałaś.
    Uściski.
    K.