Zapraszam na candy w Bibliotece rękodzieła

 

Dzień dobry :)

Początek października chyba już zawsze będzie kojarzył mi się głównie z założeniem bloga. Dokładnie pięć lat temu opublikowałam pierwszego posta. Mimo tego, że świat blogosfery się zmniejszył, a ja też już nie piszę tak często jak kiedyś, to jakoś szkoda byłoby mi się z Wami rozstawać.

Żeby uczcić piąte urodziny, zapraszam Was na małe candy. Do wygrania będzie album na zdjęcia 9x13 cm. Jaki album? Tematykę wybierze osoba, która wygra candy. Może to być album dziecięcy, podróżniczy, ślubny, na wspomnienia z wakacji, a może na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Kto to wie? ;)

Żeby wziąć udział w losowaniu, trzeba wykonać poniższe czynności:

 • Do udziału zapraszam wszystkie osoby prowadzące blogi rękodzielnicze (m.in. jeden post w miesiącu). Blogi tylko z candy nie będą brane pod uwagę.
 • W komentarzu wyraź chęć wzięcia udziału w zabawie i napisz w jakiej tematyce album miałabym dla Ciebie zrobić.
 • Miło mi będzie jeśli dołączysz do grona obserwatorów, jednak nie jest to warunek konieczny.
 • Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski (osoby mieszkające za granicą mogą uczestniczyć w zabawie, pod warunkiem posiadania polskiego adresu).
 • Zabawa trwa do 31 października. Wyniki podam na początku listopada.

Zapraszam do udziału w candy i życzę Wam pięknej niedzieli :)


15 komentarzy:

 1. Gratulacje Ewciu :) czas leci :) to jestem pierwsza chętna na album ślubny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również gratuluję piątej rocznicy i z tej okazji życzę wielu tak wspaniałych prac, twórczych chwil i rewelacyjnych pomysłów. Ustawiam się w kolejce po album z ogromną przyjemnością. Jeżeli chodzi o tematykę - uwielbiam motywy roślinne. Obserwuję jako Iza K.
  Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje rocznicy i faktycznie trochę mniej osób działa w blog sferze, ale ja nie odpuszczam , mam cię w obserwowanych , ze względu na twoje piękne prace Jeśli mogę wybrać to o tematyce świątecznej Następnych kolejnych lat w rękodziele

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję 5 lat blogowania i życzę kolejnych udanych lat w blogosferze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piętka to ładna liczba i świetna data do świętowania. Twórz dalej i nie rezygnuj z blogowania bo z wielką przyjemnością podziwiam Twoje prace. Oczywiście staję w kolejeczce po albumik .Może z roślinkami jakimiś almumik uda mi się wygrać :-).

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i życzę kolejnych pełnych pomysłów lat w świecie blogosfery. Bardzo chętnie przygarnęłabym album na zdjęcia z dzieciństwa dla mojego już dorosłego syna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję Ewa ☺️. To było pięknych pięć lat i w kolejne też będę miała co u Ciebie podziwiać 😉. Zawsze jestem zachwycona. Kocham kwiaty, ogród, działkowanie 😉. Pozdrawiam ☺️

  OdpowiedzUsuń
 8. Ewuniu gratuluje kolejnej rocznicy, bądź tutaj z nami jak najdłużej :)
  Oczywiście że ustawiam się w kolejkę, marzy mi się taki komplet albumów "Cztery pory roku" od Ciebie, więc za każdym razem będę próbowała :) Jeżeli los się do mnie uśmiechnie, to tym razem poprosiłabym album o tematyce zimowej :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję Ewo "okrągłej" rocznicy i życzę jeszcze wielu owocnych lat pełnych wspaniałych pomysłów.
  Oczywiście ustawiam się w kolejce, gdyby szczęście mi dopisało to wybieram album komunijny.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję pięciu lat blogowania. Z checia2 zapisuje sie do zabawy:). Album mógł być dziecięcy, bardziej taki chłopiecy:).

  OdpowiedzUsuń
 11. Moje najszczersze gratulacje Ewuniu! I życzę Ci jeszcze wielu, wielu lat blogowania i równie twórczych pomysłów.
  Chętnie zapiszę się do zabawy,a delikatny kobiecy album byłby wspaniałym upominkiem. Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ewciu, gratuluję pięciu lat blogowania i niech kolejne będą równie twórcze i radosne. Chętnie będę się z Tobą bawić z tej okazji - gdyby los się do mnie uśmiechnął, to poproszę album pełen motyli.

  OdpowiedzUsuń
 13. Szczerze gratuluję jubileuszu :). Piękne prace stworzyłaś w ciągu tych pięciu lat , jest co świętować :) Wszystkie albumy robisz cudne, ale jeśli mogę poprosić z kwiatami, motylami, taka typowa tematyka dla ogrodnika :). Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Również ode mnie najlepsze i najpiękniejsze życzenia z okazji blogowych urodzin. Życzę Tobie Ewuniu nieustającej weny twórczej i jeszcze wielu kolejnych, owocnych lat w blogosferze :). Nieśmiało zgłaszam się do zabawy i jeśli szczęście się do mnie uśmiechnie to poproszę o album jesienny lub pełen kwiatów :).
  Serdeczności posyłam!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Biblioteka rękodzieła , Blogger