Zapraszam na candy w Bibliotece rękodzieła

Na początku października minęły cztery lata mojego blogowania. Myślę, że tak jak większość z nas, w ogóle się nie spodziewałam, że wytrwam tak długo. A co ważniejsze, że będę chciała zostać w tym świecie jeszcze dłużej.

Podziękowania należą się Wam, moim czytelnikom, a przede wszystkim przyjaciołom blogowym. Bez Was Nie byłoby tego miejsca. Z całego serca dziękuję.

Dzisiaj chcę Was zaprosić do świętowania razem ze mną oraz do wzięcia udziału w małym candy. Do wygrania jest album na zdjęcia, który widać na zdjęciu. Więcej o nim możecie poczytać w tym poście TUTAJ. Oczywiście postaram się jeszcze coś do paczuszki dorzucić.

A teraz kilka zasad:

• Do udziału zapraszam wszystkie osoby prowadzące blogi rękodzielnicze, posiadające strony na Instagramie oraz Facebooku (min. jeden post w miesiącu). Konta tylko z candy nie będą brane pod uwagę.
  • W komentarzu wyraź chęć wzięcia udziału w zabawie.
  • W mediach społecznościowych umieść informację o candy.
  • Miło mi będzie jeśli dołączysz do grona obserwatorów mojego bloga, jednak nie jest to warunek konieczny.
  • Jeśli umieszczasz informację o candy na Instagramie lub FB, oznacz mnie w poście żebym o tym wiedziała.
  • Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski (osoby mieszkające za granicą mogą wziąć udział w zabawie, pod warunkiem posiadania polskiego adresu).
  • Candy trwa do 31 października. Wyniki podam w pierwszym listopadowym poście.

Banerek do pobrania:

Udanego tygodnia Kochani :)

1. Podziwiam Twoje prace i estetykę ich wykonania, są dopracowane w każdym drobiazku pod względem kolorystycznym i w wykonaniu. Bardzo bym chciała taki album dlatego zapisuję się na Twoje Candy i ustawiam w kolejce. Pozdrawiam.

2. Ewuniu, gratuluję Ci czterech lat blogowania i mam nadzieję, że jeszcze długo będziesz nas cieszyć swoimi pięknymi pracami. Niestety, nie mam ciekawych wakacyjnych zdjęć do umieszczenia w albumie, więc pokibicuję innym.
    Uściski.

3. podziwiam Twój talent :)
    albumy coraz cudniejsze nam pokazujesz :)100 lat na tę okoliczność :)niech się pisze i tworzy wciąż i zawsze:)

4. Ewuniu gratuluję 4 lat blogowania. Bardzo się ciesze, że jesteś tutaj z nami, bądź jak najdłużej.
    Wyjdzie że jestem zachłanna, ale udało mi się wygrać album jesienny, które teraz właśnie zapełniam różnymi zdjęciami i wspomnieniami. A już gdy go dostałam stwierdziłam, że fantastycznie byłoby mieć taki komplet - 4 pory roku :) więc nie mogę przejść obojętnie koło Twojego cudeńka, więc zapisuję się na candy :)

5. Gratuluje Ci Ewciu kolejnej blogowej rocznicy. Zachwycaj nas swoimi pracami przez kolejne lata. Życzę Ci nieustającej weny twórczej :) Twój album jest magicznie kolorowy i cudowny. Z pewnościa ktoś się ucieszy:) Mam dwa albumy od Małgosi X, więc nie bedę blokować miejsca w kolejce a bedzie ona z pewnością baaardzo długa :)

6. Serdeczne gratulacje z okazji 4lat istnienia w blogowym świecie :) Życzę twórczej weny na kolejne lata! Piękny album, chętnie się zapiszę na Twoje Candy :) Pozdrawiam :)

7. Gratulacje i następnych równie ciekawych prac.

8. chętnie zapiszę się na twoje candy , gratuluje pięknie prowadzonego blaga

9. Gratuluję 😀. Chętnie do Ciebie zaglądam, zawsze piękne prace. Pracowita z Ciebie osobka 😀. Jeśli mogę zapisuję się 😀. Banerek jutro 😀. Pozdrawiam

10. Mnie nie trzeba długo namawiać: nawet jakbym nie widziała okładki albumu, po twoje prace idę w ciemno! Zapisuję się i gratuluję 4 lat udanego i twórczego blogowania!:)

11. Gratuluję Ewuniu i życzę kolejnych udanych lat w blogosferze oraz nieustającej weny twórczej.

12. Gratulacje:) Ja również bardzo chętnie ustawię się w kolejce:) Pozdrawiam:)

13. Ewuniu gratuluję i życzę nieustającej weny twórczej oraz kolejnych owocnych lat w blogosferze.
    Z przyjemnością przedłużam kolejkę chętnych :)

14. Wszystkiego najwspanialszego z okazji 4 lat blogowania, niech kolejne będą tak samo owocne :) Z wielką chęcią zapisuję się na candy. I czekam na podziwianie kolejnych pięknych prac. Pozdrawiam ciepło :)

15. Ewuniu gratuluję Ci kolejnego roczku w blogosferze, życzę Ci dalszych pięknych prac :)
    Oczywiście biorę udział w Candy, może los się uśmiechnie -:)
    Pozdrawiam cieplutko.

16. Serdecznie gratuluję Ewuniu rocznicy i życzę Ci wielu kolejnych, równie udanych lat. Mam już od Ciebie przepiękny album więc nie staję w kolejce ale wszystkim chętnym życzę powodzenia.
    Cieplutko pozdrawiam:)

17. Gratuluję i życzę wielu lat przyjemności blogowania. :)
    Pozdrawiam ciepło.

18. Gratuluję i życzę wielu, wielu, kolejnych lat i pięknych prac :-)
    Nie ustawiam się, bo nie jestem zdjęciowa, ale Twoje albumy zawsze podziwiam :-)

19. Prace z Twojego bloga zawsze sa imponujące i takich tez życzę Ci na dalsze lata, wytrwałości w tym co robisz oraz spełnienia rękodzielnicych marzenie 😍 Na candy zglaszam sie z przyjemnością, banerek umieściłam na moim instagramie, pozdrawiam!

20. Wpis na Instargramie już jest. Gratuluję kolejnej rocznicy prowadzenia bloga :) Wszystkie prace są wspaniałe. Nieśmiało zgłaszam się na candy. Pozdrawiam serdecznie :)

21. Gratuluję 4 latek i życzę kolejnych owocnych w blogowanie :).

Album jest cudny i chętnie go przygarnę. Zapisuję się :).

22. Gratuluję rocznicy i życzę wielu następnych, bo lubię oglądać Twoje prace.