Kwietniowe kartki bożonarodzeniowe

Witajcie :)

Po wczorajszym pięknym słoneczku nie ma już niestety śladu, dlatego tym bardziej cieszę się, że udało mi się zrobić zdjęcia kartek na zabawy u Uli oraz u Inki.

W kwietniu obowiązkowo na kartkach pojawić się miała kratka oraz niespodzianka. Wybrałam wzór kotka niosącego prezenty.

Hafcik wyszyłam na białej Aidzie 16 ct. Mulina to oczywiście DMC.

Żeby prezentów nie było za mało, to dołożyłam jeszcze jeden wycięty z papieru.

Z kolei u Inki robimy kartki w konkretnym kolorze. Fioletowy jest moim ulubionym kolorem, ale kartki bożonarodzeniowej z nim w roli głównej wcześniej nigdy nie robiłam.

Wykorzystałam fioletowe papiery takie jakie miałam w domu. A dopiero pisząc tego posta, zorientowałam się, że na tej kartce również pojawiły się koty.

Tekturkę z kotami wyembossowałam pudrem w kolorze szampana, a napis pociągnęłam czarnymi perełkami w płynie. Całość potraktowałam jeszcze mgiełką sparkle, ale niestety słabo to widać na zdjęciach.

Spokojnej i twórczej niedzieli Wam życzę :)

1. PIękne prace! Ta fioletowa bardzo oryginalna, moja ciocia kociara byłaby wniebowzięta:-D

2. Śliczne karteczki, zwłaszcza ta haftowana :) dobrej niedzieli :)

3. Jak zawsze u Ciebie śliczne karteczki:)
    Kociak z prezentami jest tutaj moim faworytem. Super! Pozdrawiam.

4. Lubię kotki, Ewciu i te kartki ogromnie mi się podobają.
    Buziaki.

5. Beautiful cards!The Christmas one is my favorite!

6. Ja do tej pory tylko raz robiłam kartkę gwiazdkową w fioletach i choć bardzo mi się ten kolor podoba i kartka ta Twoja z kotkami też, to jednak ten kolor do świąt nijak mi nie pasuje :)
    A kartka haftowana, wiadomo, miodzio :)

7. Obie karteczki cudne, trudno wybrać ładniejszą :)

8. Te fiolety z kotami bardzo oryginalne, pisałam już że świetnie wygląda. A kartka z haftem klasycznie u Cb, super kompozycja wzoru + dodatków ;)

9. Wow, fantastyczne kartki! a hafcik przeuroczy!

10. Oczarowały mnie obydwie karteczki, ale ta z prezentami szczególnie. Przepiękne!

11. Obie są urocze:) Pierwsza bardziej tradycyjna a druga zaskakująca - zarówno kolorem jak i motywem. Ciekawy pomysł, nietuzinkowy.
    Serdeczności Ewuniu.

12. Lubię koty wszelakie :) Obie kartki bardzo mi się podobają. Haftowana bardziej strojna, w fioletach bardziej spokojna :)

13. Ewuniu, kartki jak swykle prześliczne! Ale mi podpasowałasś z tymi kotami!;)

14. Obie cudnie wyszły. Choć uwielbiam haftowane, tu miałabym dylemat, bo bardzo podoba mi się też harmonia i wyważenie w karteczce z kotami. Obie stawiam więc na równi. Fioletowe Święta równie ciekawe, jak te tradycyjne - czerwone, zielone, niebieskie, srebrne czy złote... Jest oryginalnie i niesztampowo :-)

15. Obie piękne, ale kocio jako Mikołaj rewelacyjnie wygląda :-)

16. W prostocie siła- cudna ta fioletowa kompozycja :-) Dziękuję za udział w Rogatym wyzwaniu- Żaneta z DT

17. Cuuuudności karteczki! Obie i dwie! :)

18. Świetny hafcik, fioletowa kocie jest super. Pozdrawiam.

19. Piękna kartka z kotami !!! Pozdrawiam :)

20. Pięne kartki Ewuniu :) Z haftem jest mistrzowska! Dziękuję za udział w zabawie :)

21. jak cudnie z tymi kotami wyszło !!!