Ćwiczymy kompozycję #10Dzień dobry :)

Nie wiem jak Wam, ale mi strasznie trudno jest uwierzyć, że zaczął się już grudzień. Czas mocno pędzi i ani myśli, żeby chociaż trochę zwolnić. A skoro mamy początek miesiąca, to pora na kolejną, a jednocześnie ostatnią już w tym roku odsłonę zabawy ćwiczymy kompozycję.


Na początek kartki wszystkich uczestniczek zabawy.
Prawda, że wszystkie kartki są przecudne? :) W związku z tym, że wielkimi krokami zbliżają się najpiękniejsze święta, pomyślałam że fajnie byłoby do tego nawiązać. Na naszych pracach musi znaleźć się poinsecja. Moja inspiracja dla Was.


Moje kwiaty wycięłam wykrojnikiem w białym papierze i pokolorowałam je na niebiesko. Jeśli macie maszynkę, to można takie kwiaty wyciąć również w foamiranie, ale można także wyciąć je ręcznie. Mogą to być kwiaty namalowane, odbite stemplami albo takie, które już znajdują się na papierze scrapowym. Macie pełną swobodę wyboru.


I oczywiście banerek do pobrania.


PS. Na zdjęcia Waszych prac czekam do końca miesiąca. Prześlijcie je proszę na adres: ewagawlik25@gmail.com. W wiadomości podajcie proszę również link do posta z wyzwaniem. Jeśli zrobicie więcej prac, to proszę zróbcie z nich kolaż :)

PS2. W przyszłym roku niestety nie przewiduję kontynuacji zabawy. W styczniu zrobię małe podsumowanie i wylosuję jedną osobę, do której poleci mały upominek.

Spokojnej niedzieli :)

9 komentarzy:

 1. Przepiękne wszystkie prace. Kompozycje wyćwiczone na 6!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe prace :) Twoja inspiracja grudniowa- jak z bajki o Królowej Śniegu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I mnie się ogromnie podoba grudniowa inspiracja - piękna kartka Ewciu. Listopadowe prace też są śliczne, urocza galeria. Bawię się oczywiście dalej! Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie karteczki sa super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkie bardzo ładne, pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Ileż piękna w jednym miejscu!
  Podziwiam i wzdycham.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. lecę kleić :)
  świetny temat a Twoja karteczka urocza jak zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ewciu, świetna jest Twoja inspiracja.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Biblioteka rękodzieła , Blogger