Ćwiczymy kompozycję #5

Witajcie w nowym miesiącu :)

Myślę, że dzisiejszy post nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ przychodzę do Was z nowym tematem w zabawie Ćwiczymy kompozycję. Jednak zanim dowiecie się, co ma się znaleźć na Waszych pracach, zobaczmy kartki w poprzedniego miesiąca. Elementem obowiązkowym był napis.

Bardzo wszystkim dziękuję za wzięcie udziału w tym wyzwaniu, i bardzo gorąco witam nowe osoby :) W lipcu obowiązkowo na naszych pracach musi pojawić się ramka.

Moja inspiracja:

Moja ramka jest zrobiona z masy lekkiej. Może być również tekturkowa, można ją zrobić np. ze sznurka. Albo po prostu wyciąć ją samemu. Nie musi to być tradycyjny kwadrat. Kształt jest dowolny. Mam nadzieję, że za miesiąc będziemy mogli podziwiać Wasze piękne prace z ramkami :)

Banerek dla chętnych osób.

A jeśli chodzi o moją kartkę, to zrobiłam ją na prośbę mojej koleżanki. Kolorystyka jest jak najbardziej zamierzona, ponieważ ślub oraz wesele były w bieli i w czerni.

Napis pociągnęłam białą Wink of Stella, a całą kartkę popsikałam mgiełką sparkle.

Kartka trafiła do pudełka, które również delikatnie ozdobiłam.

PS. Na zdjęcia Waszych prac czekam do końca miesiąca. Prześlijcie je na adres: ewagawlik25@gmail.com. W wiadomości podajcie proszę również link do posta z wyzwaniem. Jeśli zrobicie więcej prac, to proszę zróbcie z nich kolaż :)

Pozdrowienia z przepięknej Szwajcarii :)

1. Bardzo fajne zadanie,jest wiele możliwości na wykonanie takiej rameczki.
    Pozdrawiam słonecznie.

2. piękna kartka i ciekawy temat :)

3. Fajne zadanie, a karteczka śliczna.:)

4. ale piękna kartka:)
    wspaniała:)
    lecę robić kolejne wyzwanie:)

5. Śliczna inspiracja :) pięknie się błyszczy :)

6. Piękna karteczka,pozdrawiam.

7. Bardzo fajny temat wyzwania :) Jeśli nie trzeba było się wcześniej zapisać, to z przyjemnością dołączę w tym miesiącu do zabawy :)

8. Wspaniała kartka Ewuniu, choć kolorystyka nietypowa.:) Pozdrawiam serdecznie.:)

9. Ewciu, pięknie inspirujesz. Banerek już zamieściłam.
    Buziaki.

10. Super pomysł, będę czekać na ramkowe prace! Pozdrawiam! ;)

11. Jestem zachwycona Twoją kartką Ewciu, jest przepiękna.
    Ramka to fajny pomysł, bawię się oczywiście dalej.
    Serdeczności :)

12. Przepiękna, elegancka kartka, ślicznie wykonana :) Może i ja dołączę do zabawy? Pozdrawiam serdecznie :)