Les Bouilleurs De Cru - finał

Witajcie Kochani :)

Bardzo zależało mi na tym żeby ukończyć ten haft do końca roku. Nawet udało mi się to zrobić już jakiś czas temu, ale zupełnie nie miałam weny do robienia zdjęć. A że bardzo chciałam Wam pokazać finał tego haftu w tym roku, to zaparłam się i zdjęcia zrobiłam!

Pewnie już większość z Was wie, że uwielbiam hafty z serii Nimue. Jak tylko mam okazję to do wyszycia wybieram właśnie coś z tego fantastycznego świata.

Spójrzcie tylko na tą uroczą parę starszych ludzi z fajkami w ustach. Tak tak! Babcia też pali fajkę!

A te małe skrzaty! No po prostu są urzekające! :)

Praca nad tym haftem to była sama przyjemność, i aż żałuję że już się skończyła. Na szczęście w tej serii jest jeszcze wiele rewelacyjnych wzorów.

Dane techniczne:

• wzór z serii Nimue
  • materiał: len Belfast 32 ct w kolorze perłowoszarym (nr 786)
  • mulina DMC: 25 kolorów + kilka mieszanych
  • haft dwiema nitkami muliny co dwie nitki osnowy
  • kontury wykonane jedną nitką muliny
  • koraliki dobrane według własnego uznania

Zdradzę Wam, że na moim tamborku rozgościła się kolejna postać z magicznego świata, ale nie z tej serii. O tym jednak napiszę już w styczniu :)

**********

Kochani!

W Nowym Roku 2019 niech się spełnią wszystkie Wasze marzenia.
Niech realizacja planów kończy się zawsze z sukcesem.
Dużo zdrowia, miłości i radości.
I oczywiście dużo czasu na rękodzielnicze przyjemności :)

1. Cudnie u Ciebie! Przepiękny haft i cudne zdjęcia! Pięknie inspirujesz! Z wielką przyjemnością do Ciebie zaglądam! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

2. Cudowna scenka i jak zawsze przepiękne wykonanie :-)
    Ewciu, mnóstwa czasu na Twoje artystyczne działania i zdrowia, bo ono najważniejsze w 2019 roku życzę :-)

3. Piękny hafcik,ja bym się w tych kolorach pogubiła -:)
    Pozdrawiam.

4. Śliczny hafcik 😀. Ekstra para 😀. Mi to nawet czasami lepiej przy sztucznym świetle zdjęcia wychodzę 😉

Odpowiedzi
    1. Akurat te zdjęcia udało mi się zrobić przy naturalnym świetle ;)

Usuń
  5. Urocza parka :) Mi się podoba cały obrazek JBM, razem z gorzelnią i jabłkiem :) Może kiedyś pokuszę się o opracowanie gorzelni dopasowanej do tych 2 obrazków z Nimue i wyhaftuję całość.

Odpowiedzi
    1. Widziałam ten wzór już u kogoś wyszyty w całości. W miejscu gdzie zawiśnie ta para niestety cały by się nie zmieścił.

6. Haft przepiękny. Dzieło sztuki. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

7. Uwielbiam tą parę dziadunia z babunią w Nimue pięknie wyszedł Ci ten haft. Pomyślności w Nowym Roku Ewa, trzymam kciuki za kolejne skrzaty :)

8. Taki hafcik- mistrzostwo świata :) skrzaciki przeurocze :) Do siego roku Ewciu :)

9. Cudowna z nich parka! :) Przepiękny hafcik, wykonany perfekcyjnie :) Gratki!
    Dużo zdrowia i miłości w przyszłym roku!
    Niech pomysły rękodzielnicze Cię nie opuszczają!
    Pozdrawiam :)

10. Pieknie wyhaftowany, prezentuje sie bardzo bardzo ladnie

11. wzajemnie twórczego pięknego roku :)
    niech spełniają się twe najskrytsze życzenia:)
    śliczny hafcik:)

12. A ja wiem co teraz haftujesz!!! Skrzaty mi powiedziały! Sliczny hafcik!

Buziaki! :)

Odpowiedzi
    1. Ha! Skrzaty najpierw pokazały Ci to cudo, a później szepnęły na uszko żebyś mi je pokazała :D

Usuń
  13. Ewuniu piękny haft i zrobiło się magicznie. .
    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i nieustającej weny twórczej 😊

14. Piękny, misterny haft. Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru sylwestrowego i wiele pomyślności w nowym 2019 roku.

15. Piękna praca powstała :)
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

16. Ewciu, piękny i bajkowy ten haft - podziwiam!
    Niech Nowy Rok przyniesie Ci wiele szczęścia i cudów.

17. Piękny haft, szczęśliwego Nowego Roku :)

18. Cudeńko :)
    Wszelkiej pomyślności, zdrowia, szczęścia i miłości w 2019r.

19. Ewuś haft pięknie się prezentuje :).

Ciekawa jestem kolejnego ale styczeń tuż, tuż hihi :).

Szczęśliwego Nowego Roku :).

20. Przecudny haft, ciekawa jestem oprawy :) Do siego roku

Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) Nad oprawą jeszcze się zastanawiam :)

21. Haft przepiękny!
    Wszystkiego najlepszego w 2019 roku!

22. Fajne skrzaty, zastanawiam się Ewuniu co potem robisz z tymi wszystkimi haftami, wiszą u Ciebie oprawione? Wszystkiego dobrego na Nowy Rok Ci życzę :)

Odpowiedzi
    1. Dziękuję Lidziu :) Część wisi. Mieszkam w dużym domu, więc mam sporo ścian do zagospodarowania ;) A część trafia na prezenty dla przyjaciół i znajomych :)

Usuń
  23. Wooow, niesamowity jest ten haft! Piękny, gratuluję!
    Do siego roku!

24. Ewuniu! Skrzaciki są naprawdę Piękne, Wszystkiego Co Najlepsze Życzę Ci w Nowym Roku - Pozdrawiam Cieplutko

25. Palenia nie popieram, ale hafcik znakomity.:) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszelkiego dobra w nowym roku.

26. Piękny haft. Te wzory są śliczne. Jednak ciągle się waham, iż nie podołam. Hafty wydają mi się wymagające. Kiedyś się skuszę na jakiś z pewnością :D Obrazek idealny na ścinę - pozdrawiam.

Odpowiedzi
    1. Koniecznie spróbuj! W tych wzorach naprawdę nie ma nic skomplikowanego :)

Usuń
  27. Nie wiem jak mogłam przegapić taki piękny haft. Wybór wzoru i wykonanie cudne.
    Wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku!

28. Cudowna rodzinka :) Wiesz, że uwielbiam te klimaty :)

29. Ewuniu cudny hafcik😊 podziwiam precyzję i wykonanie a para jest przeurocza😊

30. Uwielbiam tą zgraję :) Pięknie wykanen i zaprezentowane. U mnie ten haft utknął na czapce dziadunia ;) Ale kiedyś go dokończę. A wiesz, że to jest jakby dalsza część obrazka z jabłkiem i skrzatami dźwigającymi go ? :)
    Niosą go do wielkiego baniaka, który jest własnością tej wyżej tu zaprezentowanej parki, która później czyni z nich...napój jabłkowy o znacznej mocy ;)

Odpowiedzi
    1. Dzięki Aguś :) Wiem, że jest tak jakby kontynuacja tego haftu, ale ta parka idealnie zmieści się w tym miejscu na ścianie, w którym chcę żeby była :)

Usuń
  31. Obiecałam ten obrazek mężowi, ale nie umiem sie zabrać za haft. Twój jest genialny!