Wrześniowe kartki bożonarodzeniowe

Witajcie :)

Ten miesiąc zdecydowanie bardziej upływa mi pod znakiem papierów niż samego haftu. Pierwsze dwa tygodnie zajęła mi realizacja pewnego projektu, przez co krzyżyki zeszły niestety na dalszy plan. Ale nie o tym miało być, tylko o kartkach, jakie przygotowałam na dwie blogowe zabawy :)

W wyzwaniu u Inki do liftu wybrałam kartkę Ani Iwańskiej. Oryginał:

Moja interpretacja:

W przypadku tej kartki zdecydowałam się na inną kolorystykę, a zamiast napisu na mojej kartce znalazła się dwukolorowa kokarda.

Brzegi kwadratów pociągnięte są srebrnym tuszem, a do tego jeszcze potraktowałam je preparatem Wink of Stella. A żeby kartka się jeszcze bardziej mieniła, to popsikałam ją mgiełką Shimmer Sparkle.

Z kolei u Uli wrześniowe kartki powstają według tej mapki:

Moja interpretacja:

W oryginale Ula wykorzystała słomki papierowe. Ja takich nie posiadam, więc zamiast nich użyłam lasek cynamonu.

Trochę ciężko się z nimi współpracowało, i żeby zasłonić puste miejsce między nimi a kwiatkiem, to postanowiłam dodać sznurek jutowy.

Myślę, że obydwie kartki wyszły całkiem fajnie. A jakie jest Wasze zdanie? :)

Do następnego posta Kochani :)

1. Piękne karteczki, szczególnie podoba mi się lift pracy Ani - w moich ulubionych kolorach. Pozdrawiam Ewuniu.:)

2. Obie kartki wyszły bardzo fajnie, ale liftowa kartka bardziej mi się podoba :)

3. Świetnie z tymi cynamonowymi laseczkami:) wspaniale, pomysłowo i oryginalnie :) W końcu Święta mają swoje zapachy :) Piękne prace, papierowo spełniasz się równie fantastycznie jak w hafcie :)Super!!!

4. Super kartki! Ta "zapachowa" niesamowita, szkoda, że nie czuje się tego jak już zapachniało świętami :) Delikatne niebieskości drugiej kartki mnie zauroczyły. Pozdrawiam :)

5. Obie kartki piękne! Piękne kolory i interpretacje mapek!Pozdrawiam słonecznie 😊

6. Ewuniu! Przepiękne karteczki i do tego ta druga pachnąca - Pozdrawiam Serdecznie

7. Piękne kartki, świetny pomysł z cynamonem :)

8. Obie kartki są fantastyczne!!! I mnie podobają się Bardzo!
    Pozdrawiam cieplutko:-)

9. Przepiękne obie! bardzo podoba mi się pierwsza w szaro błękitnej tonacji a cynamonu i ja planuję użyć przy mapce od Uli, więc pewnie wyjdzie zrzynka :)

10. Ewciu, piękne kartki, a pomysł z laskami cynamonu - rewelacja. Powstała pachnąca karteczka.

11. Piękne kartki! Pierwsza praca mnie urzekła kolorami - wszystko pięknie ze sobą współgra, natomiast druga zaskoczyła mnie cynamonem ;)

12. Obie są śliczne ale odrobinę bardziej podoba mi się pierwsza. Na zbliżeniu dokładnie widać jak pięknie jest dopracowana :)
    Miłego weekendu Ewciu.

13. obie kartki wymiataja! a ta z cynamonem - megasna!! a jak to musi przecudnie pachniec!
    a czym jest ten "pewny projekt"? 😂
    buziole!

14. świetne karteczni, przesliczne obie ;)

15. Zastąpienie rurek cynamonem jest genialne!!!! Super :) bardzo podoba mi się Twoja interpretacja

16. Obie piękne ! Pomysłowo wykorzystany cynamon:-)
    Ja się zastanawiam czym te rurki zastąpić ;-)

17. Piękne karteczki powstały :) z dbałością o najmniejszy szczegół :)