Sierpniowe kartki bożonarodzeniowe

Witajcie Kochani :)

Ostatnio pokazywałam Wam świąteczną zawieszkę, a teraz przyszedł czas na prezentację kartek bożonarodzeniowych. W tym miesiącu świetnie pracowało mi się zarówno z liftem, jak i z mapką.

W zabawie u Inki wybrałam do zliftowania kartkę Teresy.

Moja interpretacja:

Na kartce znalazła się ozdobna ramka oraz bombka ze wstążką. Zrezygnowałam jedynie z półperełek, za to dołożyłam napis.

Bombka jest potraktowana embossingiem na gorąco, a ramkę pociągnęłam złotym tuszem. Dzięki temu pięknie się mienią.

Z kolei u Uli tworzymy kartki według tej mapki:

Moja interpretacja:

Kwiatuszki z foamiranu robiłam sama, a jako ich środków użyłam ćwieków.

Oprócz tego, że na kwiatki nałożyłam brokat w kleju, to jeszcze całą kartkę popsikałam mgiełką Shimmer Sparkle. Dzięki temu kartka się przepięknie mieni.

I jeszcze obydwie kartki razem :)

Naprawdę jestem zadowolona z efektu końcowego tych kartek :) A Wy co o nich sądzicie?

Buziaki i do następnego posta :)

1. Piękne obie ! Stonowane kolorystycznie ,lift zachwycił mnie wystającą ramką i lekko poszarpanymi brzegami tła .Kartka mapkowa ma piękne kwiaty i świetny dodatek w postaci gazy :-)

2. Sama nie wiem która ładniejsza :) Rewelacja!

3. Śliczne obie :) pomyśl życzenie- wspaniała nietuzinkowa praca :)

4. Cudne karteczki.:) Pozdrawiam Ewuniu.:)

5. nie dziwię się bo wyszły cudne:)

6. Obie są piękne, ale jednak ta niebieska bardziej wpadła mi w oko :)

7. Ewciu, urocze kartki. Zrobiłaś naprawdę prześliczne kwiaty.
    Buziaczki.

8. Ewuniu! Obie karteczki są Prześliczne, Kwiatki również są Urocze - Pozdrawiam Serdecznie

9. Bardzo mi przypadły do gustu. Śliczne obie :) Pozdrawiam

10. Kochana...przepiękne kartki wyszykowałaś ,nie dość tego to jeszcze zachwycam się przecudnymi zdjęciami :)
    Uściski ślę:)
    K.

11. Świetne kartki, bardzo mi się podobają :)

12. Ewciu, karteczki piękna tak jak i Twoje misterne prace z poprzednich wpisów. Ja jeszcze parę dni odpoczywam z rodziną ostro biorę się za robótki. Mam ogromne zaległości. Pozdrawiam ciepło.

13. Obie są śliczne Ewuniu! Przyjrzałam się wszystkim detalom o których piszesz - wspaniale to wygląda, szczególnie na zbliżeniach.
    Cieplutko pozdrawiam.

14. Świetnie poradziłaś sobie z zadaniem. Jak zawsze - kartki wyszły pięknie :)

15. Piękne karteczki ale ta dla Uli za kwiatki jak dla mnie mistrzostwo:-)

16. Bardzo podobają mi się Twoje interpretacje :) Twój lift ma w sobie coś magicznego... ;)

17. Świetne karteczki powstały :)

18. Piękne kartki powstały :) śliczne kwiatki :)