La passion des biscornus

Witajcie :)

Dzisiaj chciałam Wam pokazać kolejną książkę, która ostatnio zasiliła moją hafciarska biblioteczkę, a mianowicie "La passion des biscornus".  Książka ta zawiera wzory na bardzo piękne igielniki, małe i duże, tradycyjne i w różnych kształtach. Gwiazdy, babeczki, torty, domki i wiele wiele innych. Jedne bardziej kolorowe, inne mniej. Myślę, że każdy znajdzie tutaj wzór na igielnik, który mu się spodoba. Moim faworytem zdecydowanie jest domek, i jak tylko znajdę chwilkę czasu, to od razu wskoczy na tamborek.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć :)

Mam nadzieję, że dotrwaliście do końca. Pozdrawiam Was cieplutko :)

1. Dotrwałyśmy??? Ja się napatrzeć nie mogę! Mamuniu moja co za cudowności! Wszystko chciałabym wydzióbać, wszystko :) Fantastyczna książkę kupiłaś. Super! :)

2. Babeczkę, zrób babeczkę :)

3. Super książka dla fanki igielników :) Mi wpadła w oko gwiazdeczka i babeczki :)

4. Cudowna książka!
    Już nie mogę się doczekać Twoich prac inspirowanych tymi wzorami i zdjęciami.

5. Fajna książka. Większość tych igielników strasznie mi się podoba :)

6. Piękne są wszystkie. A czy ksiażka jest po polsku czy francusku?

Odpowiedzi
    1. Książka jest po francusku :)

Usuń
    2. Szkoda bo fajnie byloby wiedziec co tam pisza:D może kiedyś bede miec takie cudo u siebie:)

Usuń
  7. Hihihi, fajne poduszeczki. Trudny wybór który sobie wyszyć, tyle ich jest.
    :)

8. Wielbicielka igielników zachwycona :D O nietypowym wzorze dotąd zrobiłam jeden - czarny Pozdrawiam serdecznie :)

9. Książkę widziałam ale nie zdecydowałam się na jej kupno.
    Jest idealna dla fanek biscornu itp.