Wystawa :)

Jakiś czas temu moje znajome z Publicznej Biblioteki w Zatorze, namówiły mnie na zrobienie u nich wystawy z moimi obrazami. Muszę przyznać, że na początku trochę się wahałam, ale później pomyślałam, że w sumie to czemu nie :) Pościągałam wszystkie obrazy ze ścian u siebie w domu i od znajomych.  Te prace które widać na zdjęciach, są niewielką częścią wszystkich haftów, które do tej pory zrobiłam, reszta została posłana daleko w świat.

Po zdjęciach widać, jak się zmieniały moje zainteresowania hafciarskie. Teraz interesują mnie zupełnie inne wzory niż kiedyś, i coraz częściej próbuję swoich sił w wyszywaniu na lnie.

Zapraszam do oglądania zdjęć :)

Bardzo dziękuję pracownikom Publicznej Biblioteki w Zatorze za zorganizowanie wystawy. :)

Za zgodę na udostępnienie plakatu wystawy, dziękuję Angelice Maj :)

Wystawę można oglądać do końca października :)

1. Świetne prace!!! Gratuluję wystawy Ewuniu:-)

2. Gratuluję :) Piękna wystawa :)

3. Wspaniale, że miałaś taką możliwość, gratulacje! :)

4. Bardzo się cieszę, że się Wam podoba :)

5. Super, gratuluję wystawy :D Zapraszam czasem do mnie na bloga :)

6. Gratuluję, marzy mi się taka wystawa :)
    Piękne prace.

Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) Warto zrobić taką wystawę, tym bardziej jeśli się usłyszy, że ludzie przychodzą specjalnie do biblioteki po to, żeby ją zobaczyć. Aż się serducho raduje :)

Usuń
  7. Również gratuluję wystawy :)
    A w przypadku robótek gust się nam zmienia nie tylko sam z siebie, ale także pod dużym wpływem wzornictwa, z którym się stykamy (kiedyś tylko w gazetkach, a teraz szerokim strumieniem z internetu).

Odpowiedzi
    1. Oj tak, Internet to kopalnia wzorów :) Ja obecnie bardzo polubiłam typowo francuskie wzory :)

Usuń
  8. Wow, przepiękne prace, gratuluję wystawy. Pewnie kogoś zainspirowałaś i może wrócił do robienia krzyżyków ;)

9. Piękne hafty! Taka wystawa do ogromne wyróżnienie! ;)

10. Gratuluję wystawy! Piękne prace, a motylek wpadł mi w oko:)

11. Takie obrazy zasługują na wystawę, dobrze, że się zdecydowałaś. Pozdrawiam!:)

12. Piękne prace ,prawdziwe perełki te pejzażyki :-))) Gratuluję wystawy :-)))

13. wow gratuluję wielu różnorodnych prac im dalej robisz tym bardziej subtelne prace się wyłaniają :)