Przez przypadek usunęłam posta z ukończonym haftem z serii Belle & Boo. A że na blogspocie nie ma możliwości przywrócenia posta, postanowiłam tylko dodać zdjęcia haftu. Jeśli ktoś chciałby jeszcze raz zobaczyć zdjęcia, to zapraszam :)
Bardzo lubię wyszywać i zszywać igielniki, ale o tym chyba już wszyscy wiedzą. I tak jak lubię igielniki w ich klasycznej formie, tak pomyślałam że fajnie by było zrobić jakiś w innym kształcie. Zdecydowałam się na biscornu składające się z 15 części.
Niedawno moja znajoma poprosiła mnie o zrobienie kartki z okazji ślubu. Nie miałam jeszcze okazji robić kartek na taką okazję. Trochę się martwiłam czy podołam wyzwaniu, ale jak na debiut wyszło całkiem nieźle.