Zapraszam na candy w Bibliotece Rękodzieła

1 października 2016 roku opublikowałam swój pierwszy post. Od tego czasu minęło już siedem lat, i to właśnie siódme urodziny obchodzi mój blog. Nie wiem kiedy to zleciało, ale cieszę się, że tak długo udało mi się publikować w blogosferze.

Nie przedłużając, zapraszam Was do świętowania razem ze mną kolejnych urodzin bloga. Do wygrania jest album, który widzicie na zdjęciu głównym. Album jest uniwersalny, i tak naprawdę mogą się w nim znaleźć zdjęcia z różnych okazji. Jak wygląda w środku możecie zobaczyć TUTAJ.

Aby wziąć udział w zabawie, należy wykonać poniższe czynności:

1. Do udziału zapraszam wszystkie osoby prowadzące blogi rękodzielnicze lub mające swoje media społecznościowe, np. Facebook, Instagram.
  2. W komentarzu wyraź chęć wzięcia udziału w zabawie.
  3. Miło mi będzie jeśli dołączysz do grona obserwatorów bloga, jednak nie jest to warunek konieczny.
  4. Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski (osoby mieszkające za granicą mogą wziąć udział w zabawie, pod warunkiem posiadania polskiego adresu).
  5. Zabawa trwa do 31 października. Wyniki podam na początku listopada.
Zapraszam do wzięcia udziału w candy i życzę Wam przyjemnej niedzieli.

1. Serdecznie gratuluję rocznicy i życzę Ci Ewo nieustającej weny i wielu twórczych lat w blogosferze.
    Z przyjemnością wezmę udział w Twojej zabawie, bo nagroda jest piękna.

2. Gratulacje Ewcia :) Rozwijaj się nadal twórczo. Życze Ci jeszcze wielu wspaniałych twórczych lat :) Z przyjemnościa zapisze się na Twój albumik :)

3. Gratuluję 7 rocznicy w życiu blogowym. Życzę wspaniałej weny twórczej na kolejne lata. Chętnie wkleiłabym zdjęcia w ten cudowny album :)

4. Gratuluję rocznicy i życzę wielu kolejnych tak twórczych lat!!! Chętnie ustawiam się w kolejce po cukiereczka :)

5. Gratuluję rocznicy i życzę dalszych, twórczych lat!
    Po piękną nagrodę się nie ustawiam, bo mam inne sposoby na zdjęcia.

6. Gratuluję pięknej rocznicy, Ewciu i życzę jeszcze wielu lat radosnego tworzenia i blogowania.

7. Gratuluję Ewuniu i życzę kolejnych pięknych rocznic blogowych oraz spełnienia marzeń.

8. Gratuluję i życzę wielu, wielu kolejnych rocznic 😘

9. Oj leci, leci ten czas. :)
    Gratuluję siódemki. :)
    Życzę Ci wielu lat blogowania i nieustającej weny w tworzeniu pięknych prac rękodzielniczych. :)
    Pozdrawiam ciepło.

10. Sto lat w blogosferze życzę!!
    Zapisuje się do Candy 🙂

11. Wszystkiego najlepszego z okazji kolejnej rocznicy bloga!

12. 7 lat minęło a ja mam wrażenie jakbyś w blogosferze była od zawsze :D To pewnie dlatego, że zaglądam do Ciebie czytając każdego posta i ogromnie podobają mi się Twoje haftowane karteczki oprawione scrapowo oraz oczywiście albumy. Życzę Ci wielu lat blogowania i tworzenia tak byśmy zawsze miały co podziwiać :)
    Album powyżej bardzo klimatyczny - przyłączam się do zabawy.

13. Piękne urodziny bloga. Gratulacje i oby tak dalej.Lubię podziwiać Twoje prace i życzę oby jak najwięcej ich powstawało. Oczywiście staję w kolejkę po ten piękny album. Pozdrawiam :-).