Sierpniowa kartka świąteczna

Sierpniowa kartka świąteczna

 

Witam się z Wami popołudniową porą :)

Wygląda na to, że przed nami kolejne kilka upalnych dni. Nie powiem żebym była z tego faktu zadowolona, no ale tłumaczę sobie, że przecież mamy lato ;) Za to dla ochłody przychodzę do Was z kartką świąteczną.

Choinka 2022 - sierpień

Choinka 2022 - sierpień

 

Witajcie w sierpniu :)

Po wczorajszych upałach na szczęście nie ma już śladu, pora na trochę ochłodzenia. A jeśli o ochłodzenie chodzi, to idealnie sprawdzi się tutaj zawieszka w kształcie loda, którą przygotowałam na zabawę Choinka 2022 u Kasi.

Kolorowy rok - lipiec

Kolorowy rok - lipiec

 

Koniec miesiąca, pora więc pokazać ostatnią pracę lipcową. Jest to kartka, którą wykonałam na zabawę Kolorowy rok u Kasi. W lipcu tworzyliśmy w różu. Nie należy do moich ulubionych kolorów, ale teraz jest w moim przypadku do zaakceptowania. Kiedyś w ogóle nie mogłam patrzeć na kolor różowy.

Ted Cosmonaut #1

Ted Cosmonaut #1

 

Dzień dobry :)

Dokładnie tydzień temu urodził się mój bratanek Antoś, synek mojego młodszego brata. Nie byłabym sobą gdybym nie przygotowała w prezencie czegoś własnoręcznie. Album na zdjęcia się już robi, a dzisiaj chcę Wam pokazać jaki haft zdecydowałam się wyszyć.

Lipcowa kartka świąteczna

Lipcowa kartka świąteczna

 

I znowu jest za gorąco. Dobrze, że mój urlop zbliża się wielkimi krokami. Żeby się chociaż trochę ochłodzić, to pokażę Wam kartkę bożonarodzeniową.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Biblioteka rękodzieła , Blogger