Cześć :)
Minął już prawie miesiąc od mojego ostatniego posta. Niestety czerwiec całkowicie mnie przeorał. W pracy działo się aż za dużo, a końcówka roku szkolnego i ogarnięcie kilku tysięcy podręczników zrobiły swoje.
Zawieszkę z misiem przygotowałam oczywiście na zabawę Choinka 2026 u Karoliny.
Tak jak zawsze, haft wykonałam na kanwie plastikowej 14 ct.
Mam nadzieję, że lipiec będzie dla mnie łatwiejszym miesiącem. Trzymajcie za mnie kciuki :)




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz